Facebook İle Bağlan
Nerede Arıyorsunuz?
Özellik Seçin
Min:
Max:

Silivri Satılık Arsa İlanları

İstanbul / Silivri

Silivri Satılık Arsa

 

            Geleceği düşünen yatırımcıların doğru tercihi olan arsa yatırımı e-ticaret seçenekleri ile kolay ve pratik bir seçeneğe dönüşüyor. Geleceğe yatırım yapan yatırımcıların doğru seçeneği olanSilivri satılık arsa tercihi kazanç sağlayabileceğiniz en önemli seçeneklerden biridir. Web adresi ile bu seçeneği en etkin ve en verimli şekilde değerlendirerek yatırım işleminizi kolayca yapabileceksiniz.

 

 GELECEĞE YATIRIM YAPIN

 

            Silivri'de arsa araştırması yapmak ve en ideal tercihe sahip olmak için sanal ortamda e ticaret sitesinin imkânlarından faydalanabilirsiniz. Web adresinde yatırım yapacağınız seçeneğe uygun başlıklar bulunan adreste emlak ilanları başlığı ile yatırım işlemine başlayacaksınız. Emlak başlığı altında yer alan arsa seçeneği ile Silivri satılık arsa seçeneklerine bir adım daha yaklaşacaksınız. Bu noktadan sonra tercihinize göre satılık ve kiralık seçeneklerinden yatırım tercihinize göre seçim yaparak kiralık ve satılık arsalar içinden seçim yapabileceksiniz.

 

 KOLAY MENÜ İLE PRATİK İŞLEMLER

 

            Kullanıcı dostu tasarım ile yatırımcılara pratik işlem sağlayan e-ticaret sitesi arsaları görselleri ve detaylı açıklamaları ile listeleyerek en doğru tercihi yapmanızı sağlıyor. Almak istediğiniz arsayı seçerek bu arsa hakkında özelleştirilmiş sayfada detaylı bilgiler alabileceksiniz. Seçtiğiniz arsanın çok sayıda görseli bulunan sayfada her açıdan çekilmiş fotoğraflar ile arsa hakkında fikir sahibi olacaksınız. Bu noktadan sonra arsayı almak ve bu noktaya yatırım yapmak istiyorsanız detaylara inerek arsa hakkında karakteristik bilgileri edineceksiniz.

 

            Arsanın fiyatı ve sahibi ile iletişim bilgileri yer alan sayfada ada no, parsel no, pafta no gibi özel bilgiler de yer alıyor. Bu noktada size güven veren açıklama sayfası arsanın kredi durumu, takaslı olup olmadığı, gabari durumu, tapu durumu, kat karşılığı durumu ve imar durumu gibi özel bilgiler de detaylı şekilde bu sayfada veriliyor. Ayrıca haritanın lokasyon konumunu gösteren harita da size yardımcı olacak bir diğer özelliktir.