Facebook İle Bağlan

Kurumsal Üyelik

KURUMSAL ÜYELİK
 
 
Kurumsal üyelikte sitemizin kullanıcılarının verdiği ilanlardan ilgilendiğiniz ilanları favorilerinize ekleyip ilanı takip edebilirsiniz, ilan sahibiyle mesajlaşma başlatıp konuşabilir, arzu ederseniz ilanı tüm detaylarıyla istediğiniz kişilerle veya sosyal paylaşım alanlarında paylaşıp ilgilendiğiniz ilanları gösterebilirsiniz. Kurumsal üyeliğiniz sayesinde sizlere özel avantajlardan faydalanabilirsiniz, Kurumsal üyeliğiniz sayesinde daha fazla ilan ekleyebilir daha fazla ilanlarınıza fotoğraf yükleyebilirsiniz.
 
Kurumsal üyeliğiniz ile istediğiniz kategoriye ilanınızı verebilir, ilan detaylarınızın içeriğinde arzu ettiğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
 
İlanlarınızdan daha çok verim alabilmek için  https://www.binbiryol.com/doping-hizmetleri
 
Link’ini inceleyip, eklemiş olduğunuz ilanınıza doping satın alıp daha çok hedef kitleye kısa zaman içerisinde ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.
 
Eklemiş olduğunuz ilanı özelliklerine göre kullanıcıların sizinle irtibata geçmesini veya sadece mesaj yolu ile size ulaşmasını sağlayabilecek bu lider portal özelliklerini kullanmak için:
 
Kurumsal üye olabilmek için https://www.binbiryol.com/uye/firma/
 
Kurumsal üye girişi yapmak için https://www.binbiryol.com/uye/giris/
 
 
Yukarıdaki adresler üzerinden bağlantıları tıklayarak veya bağlantı linklerini kopyalayarak internet tarayıcınızın adres çubuğuna yazmanız dahilinde direk ulaşabilirsiniz.