Facebook İle Bağlan

İlan Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlan Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler
13.01.2017 11:44:20

İlanlardan Verim Alabilmek İçin Birkaç Basit İpucu

1) İlan detayları olabildiğince doldurulmalıdır. (Filtre sonuçlarından verim alabilmek için önemlidir.)

2) Verilen ilanlar Facebook, Twitter, Pinterest ve Google Plus gibi sosyal platformlarda paylaşılmalıdır. (ilanınızın google sıralaması için gereklidir.)

3) Pinterest araç çubuğu tarayıcıya eklenerek verilen ilanlar bu araç ilet tek tuş ile paylaşılmalıdır. ( Bu yerel sonuçlarda yer alabilmek için gereklidir.)

4) İlan açıklamanızda hedef kitleye hitap eden anahtar kelimeler kullanılmalıdır Örnek olarak "beylikdüzünde site içerisinde 2+1 daire" gibi.

5) Görsellerinizin yeterli olduğundan emin olunuz. Karanlık, bulanık, dik çekilmiş ve buna benzer görseller kullanılmamalıdır. (Görsellik ilanlarda en etkili yöntemdir)

6) Tekrarlanan ilan başlıkları olmamalıdır. Örnek olarak "beylikdüzünde 2+1 daire" başlığı daha önce farklı bir ilanda kullanıldıysa yeni ilanın başlığı bundan farklı olmalıdır.

7) En cazip ilanlarınıza Yükselt, Kategori Vitrini, Ana Sayfa Vitrini vb. dopingler uygulanmalıdır. Doping uygulanan bir ilan tüm reklam stratejilerimize dahil edilmektedir. Maksimum geri dönüş sağlar ve yeni müşteriler ile tanışmanızda etkili olur

 

Binbiryol.com İş Geliştirme Ekibi,

ZİYARETÇİ YORUMLARI