Facebook İle Bağlan

EMLAK YATIRIMI

EMLAK YATIRIMI
16.12.2016 16:40:43

Emlak ve gayrimenkul: bina,arsa,tarla,bahçe,villa,daire,dükkan, gibi taşınmazların  mal ve mülklerin genel adıdır.Ne altın ne döviz ne borsa en güvenli yatırım aracı arsa geçmişten gelen bir slogandır. Kur dalgalanmalarından ve ekonomik krizlerden en az etkilenen hatta çok büyük krizler olmadığı takdirde hiç etkilenmeyen uzun vadede genellikle yatırımcısına kazandıran yatırım aracı olarak görebiliriz.

Emlak alım satımında kullanılan krediler veya tut-sat yöntemi   Emlakların uluslar arası kriter lere göre hareketlenmesini ve buna göre belirlenmesi sağlanır.

Böylece değeri  belirlenmiş arsa ev daire bina tarla gibi emlak elemanlarının emlak piyasasında alınıp satılabilir.Emlak piyasasının sürekli aktif olması krizlerden etkilenmemesi sebebi ile her zaman cazipliğini koruduğu gibi ayrıca talep artıkça fiyat artışı sağlamaktadır.

Rant: Emlak elemanları rant aracı olarak kullanılır. İleride değerleneceği ön görülen emlak elemanlarının alınarak bekletilmeye başlamaktadır. Özellikle hızlı büyüyen ve gelişen metropollerde şehirlerinin sınırları her yıl katlanarak devam etmektedir durum böyle olunca çok ucuza alınan bir arsa ,tarla toprak değeri çok az olan gayrimenkuller şehirlerin büyümesiyle çok değer kazanır M2 fiyatını 10 tl den aldığınız bir arazi 100 tl den satılabilmektedir.

Özellikle ülkemize 1990 yılarda internetin gelmesi ve günümüzde internetin çok yaygınlaşması emlak sektörü internet piyasasında yerini almıştır. İnternet sayesinde emlak gayrimenkul sahipleri çok kolay bir şekilde emlak larını ilan vererek binlerce kilometre uzaklıktaki kişilere ilanlarının gösterimini sağlamaktadır .İnternet sayesinde farklı bölgelerde yaşayan kişiler  emlak satın almak istedikleri bölgeleri kolaylıkla inceleyebiliyor o bölgedeki emlak komisyoncularına kolaylıkla ulaşabiliyor yatırım yapmayı düşündükleri emlak gayrimenkul hakkında bilgi sahibi olabiliyor hatta ilgili belediyelerin web sitelerinden ada parsel pafta numaralarını girerek çevre araştırması imar durumu yapı durumu gibi özellik’leride  araştırma imkanı sağlamaktadır ve böylece sürece çok daha hızlandırmaktadır. Sizde bir emlak ,Gayrimenkul sahibi olmak istiyorsanız ve yatırımınızı doğru şekilde yapmak istiyorsanız. www.binbiryol.com ilan platformumuzdan emlak kategorisine girip yatırım yapmayı düşündüğünüz arsa ev arazi villa tarla gibi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI